понеделник, 30 март 2020

Живот и Стил

Светски виролог предупреди: Овошјето и зеленчукот мора да се мијат на овој начин за заштита од коронавирусот

Австралискиот виролог, Тимоти Њусам, професор на Универзитет во Сиднеј, потврди дека „секоја површина е потенцијална опасност“ кога...
Радио Милева

Милица Павловиќ на дедо и’ му се закани со полиција: Пејачката е подготвена на се’, само за да ги заштити од коронавирусот баба и дедо (ФОТО)

Милица Павловиќ  за време на вонредната состојба и полицискиот час, деновите на изолација ги минува  во нејзиниот стан, но не е сама....
Радио Милева

Шако Полумента беше во низа секс скандали поради своите снимки, се разведе, па и се врати на сопругата која изгледа вака (фото)

Фолкерот Шако Полумента е во брак со сопругата Весна веќе 20 години Шако и Весна имаат три деца, ќерките Ријана и Ријалда, како и синот...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ објави хит снимка како вози за време на полицискиот час: „Луѓе бре, не можам веќе вака…“!

Пејачката Милица Тодоровиќ замина во родниот Крушевац, за време на пандемијата на коронавирусот да биде заедно со семејството. Се шпекулира...