четврток, 26 март 2020

Радио Милева

Меѓуножна панорама: Водителката на утринската на ТВ „Пинк“, Дајана Пауновиќ прекрсти нозе, па минифустанчето и се поткрена малку повеќе од што треба… (ФОТО)

Додека за време на корона пандемијата повеќето од луѓето седат дома, некои мора да работат и во ризични услови. Лекарите и медицинските...
Радио Милева

Сопругот Тони и децата се плашат за здравјето на пејачката: Драгана Мирковиќ нема страв од корона, па замина на турнеја

Драгана Мирковиќ за неколку дена оди на турнеја во Австралија, а нејзиниот сопруг и децата се загрижени за нејзиното здравје. „Драгана...
Радио Милева

Kим Кардашијан ги налути фановите со објавата среде пандемија: „Дали си сериозна, луѓето умираат“

Ким Кардашијан на социјалните мрежи го сподели својот план за донирање пари како помош на фондот кој го основаше Baby2Baby, непрофитна организација...
Радио Милева

Ава Карабатиќ откри каде се’ и со кого водела љубов: Ниту во кревет, ни под туш… нејзините еротски мечти се многу поперверзни! (ФОТО 18+)

Хрватската ријалити учесничка и водителка, старлетата Ава Карабатиќ се (с)облече како секси медицинска сестра за да им даде поддршка...
Радио Милева

Гаги ја разоткри Анабела во „Задруга“: „Ти ги запостави децата, дадилка ја чуваше Нина, а Луна беше кај Цеца“

Гаги Ѓогани во „Задруга“ ги разоткри сите тајни на Анабела, па откри кој ги чувал нејзините ќерки. Тој тврди дека Анабела била во Сараево...
Радио Милева

Aнета Молика никој не ја номинираше за фото од деството, па таа сама покажа како изгледала како дете (фото)

Коронавирусот ни стави кочница на секојдневниот живот, обврски, навики, а на јавните личности им ги одложи професионалните обврски,...