четврток, 26 март 2020

Радио Милева

Цела Италија зборува за оваа брутално секси, цицлеста девојка: Даглас Коста го напушти карантинот на Јувентус, само за да биде со неа (ФОТО)

Крилниот играч на фудбалскиот клуб „Јувентус“, Даглас Коста го навлече гневот на управата и италијанските медиуми, навивачите како...
Радио Милева

Српската естрада во паника: Овој српски пејач и ријалити учесник е позитивен на коронавирусот, а знае и од кого се заразил!

Пејачот и поранешен учесник во релното шоу „Парови“, Зоран Јаковљевиќ, познат под естрадниот прекар „Зоран – Манијак“, е првиот...