недела, 22 март 2020

Радио Милева

Додека состојбите со коронавирусот кулминираат, децата на Заеви се луксузираат: Корона за цел свет, за Ева нов кабриолет (ФОТО)

Корона кризата секојдневно влегува во нов пик, има се повеќе заразени, се повеќе починати во светот, а веќе и кај нас… И додека мора...
Радио Милева

„Полицијата постојано кружи околу нашата куќа“: Карлеуша се огласи по шпекулациите дека Душко ја претепал! (фото)

Српските медиуми кои не и се наклонети, дури ни во време на корона не ја оставаат мирна во изолација скандалозната пејачка Јелена Карлеуша. Најново...
Радио Милева

Постојано надвр од контрола: Ана Николиќ и кога ги прекрстува нозете и изгледат како две стапчиња (фото)

Српската пејачка Ана Николиќ никако да ги најде границите кога се нејзините килограми и физичкиот изглед во прашање. Таа денес на својот...