недела, 15 март 2020

Радио Милева

Бремената Кети Пери избегала од хотел во Австралија каде претходно престојувале заразените Том Хенкс и неговата сопруга (видео)

Светски славната пејачка Кети Пери (35), која пред неколку дена објави дека е бремена, беше фотографирана на аеродром како го напушта...