петок, 13 март 2020

Радио Милева

Ким Кардашијан сподели фотографија од книга чија авторка го предвидела вирусот „Ковид 19“ уште пред 12 години!? (ФОТО)

Ким Кардашијан објави твит во кој е прикажан дел од книга на Силвија Браун во која  јасновитка уште во 2008-ма година го предивела коронавирусот. „Околу...
Радио Милева

Турскиот актер Бурак Озчивит, попознат како Бали Бег, сам се грижи за синот, неговата сопруга е во лоша состојба

Популарниот турски актер Бурак Озчивит или попознат како Бали Бег од „Сулејман величенствениот“, поминува низ тежок период, пишуваат...