среда, 11 март 2020

Радио Милева

Наоми Кемпбел непрепознатлива: Славниот модел се појави на аеродром, но никој не ја препозна, а еве и зошто?! (ФОТО)

Познатата манекенка и топ модел Наоми Кемпбел (49) обожува да патува. Често објавувајќи фотографии и видеа на кои се гледа колку внимава...
Радио Милева

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ поради коронавирусот ја откажаа прославата за 1виот роденден на синот

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ денес го крстат синот Александар, а вечерва требаше да има и прослава за неговиот прв роденден. Меѓутоа,...
Радио Милева

Српската претставничка на Евровизија од групата „Хурикејн“ боледува од тешка болест поради која ќе пие лекови до крајот на животот

Пејачката на групата „Харикејн“, има хашимото, воспаление на тироидната жлезда и ќе пие лекови до крајот на животот. Пејачката на групата...
Радио Милева

Маја Беровиќ влегува во реално шоу за половина милион евра: Пејачката за тие пари подготвена да ја раскринка српската естрада!

Пејачката Маја Беровиќ снима ријалити во кое ќе го открие нејзиното вистинско лице. Најплатената пејачка на естрадата, наводно, се согласила...