сабота, 7 март 2020

Радио Милева

Здравко Чолиќ бил вљубен во неа и таа во него: Вака денес изгледа првата љубов на Чола, познатата босанска глумица! (ФОТО)

Пејачот „за сите генарации“ штом се запознал со актерката Јасна Орнелa Бери во раните 1970-ти,  веднаш се заљубил во неа, а дури 47 години...
Радио Милева

Мина и Менсур прво жолчно се караа, а потоа решија да бидат фини: Нивната расправија заврши со жестока се*с партија… за извини! (ВИДЕО)

Во најгледаното реално шоу во регионот „Задруга 3“ ништо ново. Или поточно уште едно ново клише: Од кавга и расправија до жесотока секс...
Радио Милева

Можеби четири дена порано, ама затоа пријателите на Весна – Бејби и направија волшебен роденден: Кафеана, торта и тамбураши за она: “половина век живот“ да не ја плаши (ФОТО)

Весна Бејби Петрушевска… Има ли некој што не ја знае? И по она што го работи, (а што ли се’ не сработе), до сето она што во животот...