петок, 6 март 2020

Радио Милева

Поранешната девојка на Леонардо Ди Каприо се снимаше скроз гола на само месец дена по породувањето (видео)

Манекенката Бар Рефали на својот профил на Инстаграм објави провокативна видео снимка. Актерот Леонардо Ди Каприо беше во врска во...
Радио Милева

Емануела „гори“ цела од сексапил: Уште една бугарска пејачка со жешки фотографии од еротска фотосесија (ФОТО)

Бугарската пејачка Емануела,  деновиве ги воодушеви своите обожаватели и следбеници на социјалните мрежи со неколку жешки фотографии...
Радио Милева

Судијката која го водеше случајот за старателството над синот Александар ја тужи Северина и бара оштета од 3 000 евра

Судијката Луција Ласиќ ја тужи Северина поради наводните навреди кои пејачката ги изнела на нејзина сметка. „Не знам зошто се чудим...
Радио Милева

900 квадрати чист луксуз: Погледнете во домот на Жизел Бундшен и Том Брејди вредна речиси 40 милиони (видео)

Вилата на Жизел Бундшен и Том Брејди во Масачусетс сè уште не е продадена, а агент за недвижнини сподели снимка од просторот каде славната...
Радио Милева

Кија Коцкар призна дека овие две познати лица оддамна ги мерка: Пејачката јавно си кажа кому му фрлила око!

Иако има многумина кои веруваат дека никој не може да и каже „не“ на Кија Коцкар, пејачката откри дека има дури две симпатии, иако обајцата...
Радио Милева

Пријовиќ објави невидена фотографија со синот Александар, па му посвети емотивна порака за неговиот прв роденден (фото)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ на 6 март 2019 година се реализираа во улогата на родители, односно го добија своето прво дете,...