четврток, 5 март 2020

Радио Милева

Сите ставаат силикони за да ги зголемат, само оваа српска пејачка оди на операција за смалување на градите! (ВИДЕО)

Јана Тодоровиќ (45) оди на смалување на градите! Фолк пејачката со години има проблеми со ‘рбетот, поради големите риродни гради, но...
Радио Милева

Синот на Бритни Спирс за 5 000 следбеници ја „кодошеше“ својата мајка која 12 години поминува низ пекол

Синот на Бритни Спирс поради 5 000 следбеници ја кодошеше неговата мајка која 12 години живее во пекол. Во текот на претходните години многу...
Радио Милева

Душица Грабовиќ гола: Српската фолкерка на која и ставаа бакшиш во гаќичките, се сликаше без гаќички, со разголени гради! (фото + видео)

Фолк-пејачката Душица Грабовиќ која живее на релацијата Австралија – Србија,  веќе ја навикна публиката на нејзините провокативни...
Радио Милева

Луна и Марко прво имаа „жешка акција под јорган“, а потоа пред сите „задругари“ таа му се пофали на татко и Гаги, колку е „зетот“ добар во кревет! (ВИДЕО)

Во „Задруга 3“ Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ беа оставени сами во просторијата за изолација. Не им требаше многу да легнат под јорганот...