среда, 4 март 2020

Радио Милева

Бугарските пејачки со нови секси фотосесии: Распеаните убавици, разголени за насловните страници (ФОТО)

Дел од изведувачките на телевизија „Планета“ и музичката продуцентска компанија „Пајнер“ ги израдуваа своите обожаватели со нови...
Радио Милева

Војната продолжува: Ѓорѓе Давид го возврати ударот на Дарко Лазиќ – „Тој е инвалид, сакам да му помогнам“

Ѓорѓе Давид одлучи да одговори на прозивките на Дарко Лазиќ кој му забележа што носи здолништа, лакира нокти, па со самото тоа не е добар...