недела, 1 март 2020

Радио Милева

Наташа Беквалац со неочекувана исповед за помалата ќерка: „Се сеќавам кога лекарите кажаа дека нема да биде добро“

Втората ќерка на пејачката Наташа Беквалац, Катја, наполни 2 години, а по повод роденденот на нејзината наследничка, убавата Наташа преку...
Радио Милева

Вистинско мало царство за наследникот: Сека Алексиќ ја покажа детската соба која изгледа магично (фото)

Пејачката Сека Алексиќ (38) е мајка на два сина, постариот Jaков (3) и помладиот Joван, кој се пред неколку дена наполни еден месец. Таа е многу...
Радио Милева

Никој не очекуваше дека Леонардо Ди Каприо ќе ја ожени 23 години помладата девојка, но најновите вести се уште побомбастични и се зборува на големо (фото)

По веста дека Леонардо Ди Каприо (45) конечно се оженил, светските медиуми пишуваат дека неговата 23-години помлада девојка Камила Мороне...
Радио Милева

Карлеуша го покажа совршениот „челичен“ стомак, а на тоа не можеа да премолчат Јелена Розга и Тијана Дапчевиќ (фото)

Јелена Карлеуша ја доведе линијата до совршенство, така што нејзиното тело сега е во топ форма како пред бременоста со нејзинта постара...