сабота, 22 февруари 2020

Радио Милева

„Не може никој да не спречи“: Меган Маркл одговори на последниот потег на кралицата Елизабета

Меган Маркл (38) им кажала на своите пријатели дека на неа и принцот Хари (35) не може „законски да им се спречи“ да го користат зборот „кралски“...
Радио Милева

Со раскопчана кошула и без градник: Анастасија Ражнатовиќ во провокативно издание ги запали социјалните мрежи

Анастасија Ражнатовиќ  се врати од одморот на Тајланд каде што беше со момчето Ѓорѓе Куљиќ. Наследничката на Цеца ги полни батериите...