петок, 14 февруари 2020

Радио Милева

Бали бег во големи проблеми: Криминалци му се закануваат со киднапирање на синот поради вила која ја купил

Турскиот актер Бурак Озџивит, познат по улогата на Бали бег, има проблеми со криминалци поради луксузната вила која ја капарисал во...
Радио Милева

Познатата светска кошаркарка обожува да се слика гола: Ни „Плејбој“ не и одолеа! (ФОТО)

Прекрасната Италијанка, Валентина Вињали, е една од најпознатите кошаркарки на светот. Таа кога не игра, обожува да позира целосно гола. Убавицата...
Радио Милева

На денот на вљубените Едо и Драгана се испотепаа во „Задруга 3“: „Мене ме е*еш за хонорар кој јас ти помогнав да го зработиш“ (ВИДЕО)

Драгана Митар вчеравечер целосно ги загуби жиците за време на расправијата со Едис Фетиќ и почна да прави хаос во „Задруга“. Се започна...
Радио Милева

Карлеуша и Поповиќ опасно се „препукуваа“ на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: „Срце мое ќораво и душо моја цицлеста“… (ФОТО)

Претстојното издание на музичкото талент  шоу „Sвездите на Гранд“ веројатно ќе биде емисија во кој членовите на жирито до сега најмногу...