февруари 2020

Радио Милева

Елена Велевска призна дека се разведува, па тргна да се разголува: Фолкерката потсети колку е „жешка“! (ФОТО)

Откако пред една недела јавно призна дека на нејзиниот брак и покрај сите нејзини напори му нема спас, заедничкиот живот сосопругот...
Радио Милева

Кија Коцкар излезе во провод толку провокативно облечена, што ја соблекуваа со поглед: Мини фустанче, секси свилени чорапи, жартиери и голи нозе! (ФОТО)

Која Коцкар во последно време сеЕ повеќе  игра на картата на својот сексапил. Нема ден, да не покаже нешто од своите телесни квалитети....
Радио Милева

Сопругата на Огњен Амиџиќ за прв пат ги отвори вратите на нивниот дом: Ѕирнете каде живеат водителот и манекенката (ФОТО)

Популарниот водител, актер и пејач Огњан Амиџиќ и неговата сопруга која има македонско потекло, манекенката Даниела Димитровска се...
Љубов и Секс

Чекала одговор од момчето кое ѝ се допаѓало, а пораката стигнала по осум години и не била баш пријатна…

Австралијанката која се претставила како Сали, своето искуство го споделила на интернет. Таа останала целосно збунета кога добила порака...
Радио Милева

Коронавирусот доби и своја песна: „Сите се плашат од вирусите што идат, на улица Кинез, не смеат да видат“ (ВИДЕО)

Вирусот „Корона“ е ударна вест во речиси сите домашни и светски  медиуми последниве денови, а сега на Јутјуб се појави и  песна за него. Групата...