недела, 26 јануари 2020

Мегафон

НБА кошаркарските ѕвезди со проштални пораки се збогуваат со легендата: „Хероите доаѓаат и си заминуваат, но легендите живеат вечно“ (ФОТО)

Жалната вест која го шокираше светот, за жал е потврдена. Американската кошаркарска легенда Коби Брајант го загуби животот на 41 годишна...
Радио Милева

„Тоа не е доказ дека имате пари“: Анастасија Ражнатовиќ објасни какви луѓе опасно и одат на нерви ама не се преиспита себе (фото)

Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм сподели што ја мачи кога ги гледа другите што прават. Иако ќерката на Цеца живее во луксуз,...
Радио Милева

„После врска од 4 години, за 9 дена се омажив за друг“: Славица Чуктераш открива детали од љубовниот живот (фото)

Славица Чуктераш изнесе малку познати детали од нејзиниот приватен живот и изненади многумина. Таа објасни дека пред бракот, кој веќе...