сабота, 25 јануари 2020

Радио Милева

Прија со денови чувствувала мачнина и се посомневала дека е пак бремена: Ново бебе во семејството Живојиновиќ или…? (ФОТО)

Иако лекарите и забраниле да затрудни две години по раѓањето на првото дете, Александра Пријовиќ посомневала дека можеби останала повторно...
Радио Милева

Обожавателите „одлепија“ по га*ето на Марија: Бугарската пејачка ги почести со нова секси фотосесија (ФОТО)

Откако Галена ги почести обожавателите со својот секси новогодишен календар, нејзината колешка Марија не остана покуса и исто така...
Радио Милева

Хрватската старлета Ава Карабатиќ заврши со турски манекен в кревет: „Ова момче е најдобриот што сум го имала досега“ (ФОТО)

Откако не успеа да мине како независен претседателски кандидат на изборите, и не стана новата претседателка на Хрватска, старлетата...
Радио Милева

Елена Миленковска бремена ќе биде невеста: Пејачката и пејачот се венчаа во Србија, ама “Гранд“ свадбата допрва ќе биде во Скопје! (ФОТО)

Како што е познато и како што веќе објавивме, македонската пејачка и учесничка во „Ѕвездите на Гранд“, Елена Миленковска и нејзиниот...