петок, 24 јануари 2020

Радио Милева

Светски познатата актерка откри дека била сексуално злоставувана на шест годиншна возраст, а на родителите никогаш не им признала (фото)

Актерката пред нејзината автобиографија да ја претстави во јавноста, со наслов „Open Book“, почувствувала дека токму сега е вистинскиот...
Радио Милева

На Серена Вилијамс и се допаѓа да не и е пријатно: Ветерот и го крена фустанчето, а под него… „црно во бело“!

Една од најдобрите тенисерки на светот, Серена Вилијамс, не дозволи ветровито време да и го одредува нејзиниот моден избори. Затоа доживеа...