вторник, 14 јануари 2020

Радио Милева

Познат српски хармоникаш за односот на Саша Поповиќ и Лепа Брена во „Слатки грех“: Најубавите фустани и појадок в кревет за пејачката

Српскиот „Курир – Старс“ прв напиша дека Лепа Брена и Саша Поповиќ биле „блиски“ за времето на „Слатки грех“, а еден познат хармоникаш...
Радио Милева

Ретка снимка се појави на Јутјуб: Погледнете ја секоја соба и детаљ од „Неверленд“ – имотот на Мајкл Џексон кој се уште се продава (видео)

Имотот на починатиот американски пејач Мајкл Џексон „Неверленд ранч“ во Калифорнија минатата 2019 година по третпат беше огласен за...
Радио Милева

Цеца и Лукас запејаа по повод 20 годишнината од смртта на Аркан, а Анастасија остави емотивна порака за починатиот татко

Во вилата на Ражнатовиќ на Дедиње вчера се славаше Стара Нова година, а Цеца ги собра пријателите и блиските роднини. Како вистинка домаќинка,...
Радио Милева

Сега цел свет знае како мириса интимата на Гвинет Палтроу: Свеќата на актерката веќе е распродадена (фото)

Холивудската актерка Гвинет Полтроу дошла до бизарна идеја да продава свеќа која има мирис како нејзината вагина. Неодамна на нејзиниот...
Радио Милева

Филип Ѓукиќ и Наташа Радан беа интимни, а пијаниот Филип ја прекина жешката акција, стана и уринираше среде соба врз елката ( ВИДЕО 18+)

Филип Ѓукиќ, кога ќе се напие малку повеќе, едноставно не може да се контролира и не размислува ни за што, а камо ли за манири на добро...
Радио Милева

Вики Миљковиќ поради Карлеуша го избриша својот прв спот од Јутјуб – не може повеќе да слуша како ја понижува (фото)

Фолк пејачката Вики Миљковиќ го избриша спотот за нејзината песна „Никој не е поубав од нас“ од нејзиниот канал на Јутјуб. Видеото...
Радио Милева

Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во фустан кој што Брена го носеше во далечната 1989

фото: Принтскрин/инстаграм/карелушастар Јелена Карлеуша на снимањето на новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во краток...