вторник, 24 декември 2019

Радио Милева

Бугарската фолк ѕвезда Галена само по мрежести чорапи и црна танга, напрчена покажа што е „тазе га*е“! (ФОТО)

Пејачката, која е мајка на две деца, предизвика вистинска бура на социјалните мрежи, а обожавателите ја опсипаа со комплименти од типот:...
Радио Милева

Скандал на крштевката на децата: Таткото на Бекам побеснел поради она што го направиле синот и снаата!

Викторија и Дејвид Бекам ги крштеваа ќерката Харпер и најмалиот син Круз, но на церемонијата се случил неочекуван скандал. Кумови на...
Радио Милева

Нога меѓу нозе и изливи на нежност: Вака Софија Милошевиќ му го честиташе роденденот на Лука Јовиќ (ФОТО)

Фудбалерот на Реал – Мадрид, Лука Јовиќ наполни 22 години, а секако првите инајнежни  честитки дојдоа од девојката, манекенката и модел...