понеделник, 23 декември 2019

Радио Милева

Го прашаа Петре Шилегов кој му е најдобар пријател за во кафеана, а градоначалникот го наброја половина СДСМ (ВИДЕО)

Празниците са на прагот, а празничната магија и еуфоријата веќе ги зафаќа сите па и скопјани. На градскиот плоштад Македонија годинава...
Радио Милева

Откако стана сопруг и татко, турскиот актер стана друг човек: На снимања имал посебно барање од сопругата (фото)

Бурак Озчивит, славниот турски актер кој многумина го препознаваат по улогата на Бали Бег, откако стана сопруг и татко, се променил целосно. Како...
Радио Милева

Бугарската пејачка Анелија гола: „Стилот е во деталите“… а, деталите ги покри со хартиена кеса (ФОТО)

Бугарската пејачка Анелија важи за една од поприбраните, кога се разголените фотографии во прашање. Сексапил – да , но не и ескплицитни...
Радио Милева

Славната пејачка и најсексапилниот холивудски актер раскинаа, а таа вели дека нема простор за драма

Најсексипилниот маж на планетата, актерот Ченинг Тејтум (39), кој е Миленик на жените ширум светот, повторно е слободен после едногодишна...