понеделник, 16 декември 2019

Радио Милева

Висок шлиц и длабоко деколте: Бијонсе во првокативно издание се појави на роденденот кај познатиот рапер

Бијонсе присуствуваше на 50тиот роденден на познатиот рапер Паф Бијонсе присуствуваше на 50тиот роденден на познатиот рапер Паф Диди. За...
Радио Милева

Северина поднесе жалба на судската одлука со која и беше одземено старателството над синот, а ова се нејзините аргументи

Според хрватскиот „Јутарњи лист“, адвокатскиот тим на Северина Којиќ поднел жалба на привремената одлука на судот дека нејзиниот...