петок, 13 декември 2019

Радио Милева

Прво интервју на Вељко Ражнатовиќ по свадбата: „Едвај чекам на синот да му го дадам тоа што јас го немав“

Вељко и Богдана Родиќ на 24 ноември запливаа во брачните води, а за нивната свадба се уште се пишува. Меѓутоа, она што посебно ги радува...
Промотер

Марија Спасовска користи знаковен јазик: „Сакам“ – за да ме разберат и тие што не можат да ме слушнат (ВИДЕО)

Минатогодишната македонска претставничка на детскиот „Евросонг јуниор“ има нова песна. Марија Спасовска самата ги напиша стиховите...
Радио Милева

Еве ги актерите од „Истанбулската невеста“ со своите сакани во приватноста – од некои многу ќе се изненадите (видео)

Турската серија „Истанбулската невеста“ пред неколку години беше вистински хит на Балканот, а некои од актерите токму од улогата во...
Радио Милева

Ана Николиќ позираше пред споменик на културата во секси долна облека, жартиери, чорапи, пердуви… како да е во бордел (ФОТО)

Ана Николиќ изнајми дворски комплекс на Дедиње за фотосесија, сакајќи  да ја покаже својата фасцинантна фигура, позирајќи пред Белата...
Радио Милева

Некогаш слатко бебе, денес голема холивудска ѕвезда: Дали може да погодите кој е на фотографијата?

-Калифорниско бебе. Верувам дека сакала да паѓа снег – напиша таа. Џенифер Анистон секако е една најпопуларните светски актерки и често...