среда, 11 декември 2019

Радио Милева

За расната Нивес Целзиус пиењето кафе е втора омилена активност во креветот… Дознајте која е првата? (ФОТО)

Нивес Целзиус дефинитивно е една од најсексапилните и најпосакувани жени во Хрватска. Атрактивната пејачка и актерка многупати докажа...
Радио Милева

Расната бугарска пејачка Андреа има само едена желба – музичка, а по само еден поглед на неа, вам ќe ви се јават желби – рој (ФОТО)

Бугарската музичка ѕвезда Андреа е препознатлива по своите провокативни изданија. Таа повторно успеа да ги израдува своите фанови...
Радио Милева

Ова е идната снаа на Драгана Мирковиќ? Пејачката загрижена од сознанието чија ќерка е девојката на нејзиниот син

Драгана Мирковиќ е една од ретките пејачки која својот приватен живот, но и децата ги крие далеку од очите на јавноста. Таа во една прилика...