вторник, 10 декември 2019

Радио Милева

Бабата на Дарко Лазиќ изгледа брутално добро: Сопругата му е вистинска бомба, ама да ја видите мајка и !? (ФОТО)

Вереницата на пејачот Дарко Лазиќ, убавата Марина Гагиќ покажа како изгледа нејзината мајка Александра, со што остави многумина вчудовидени. Имено,...
Радио Милева

Александра Пријовиќ и Јелена Розга станаа „први другарки“: Прија ја накити елката, Јелена и поласка, па двете разменија бакнежи на Инстаграм (ФОТО)

Новопечната снааа во семејството на лепа Брена и Боба Живоиновиќ, пејачката Александра Пријовиќ за новогодишните празници го украси...
Радио Милева

Мајката на Богдана Родиќ проговори за бременоста на ќерката: „Нема да имам многу време за внучето“

Богдана и Вељко Ражнатовиќ неодамна запливаа во брачните води, а следната година ќе станат родители на нивното прво дете односно син. Мајката...
Радио Милева

Жешка акција во изолација: Владимир Томовиќ и Драгана Митар безрезервно им се препуштија на љубовните страсти до исцрпеност! (ВИДЕО 18+)

Владимир Томовиќ и Драгана Митар откако беа ставени во собата за изолација, безрезервно им се препуштија на своите страсти. На почетокот...
Радио Милева

Како во бајка: Погледнете како Јелена Карлеуша го украси новиот дом за новогодишните празници (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ станаа сопственици на вила од 2,5 милиони евра во Дедиње, која ја купија од Драган...
Радио Милева

Тешко му падна раскинувањето?Турските медиуми тврдат дека бившиот партнер на Емина Јаховиќ се лечи во душевна болница

Пејачката Емина Јаховиќ претходната година се разведе од Мустафа Сандал со кого има два сина, а набргу потоа започна нова љубовна врска...