понеделник, 9 декември 2019

Радио Милева

Александра Живојиновиќ доби улога во ТВ серија, ама Прија не можела да снима „жешки“ сцени: „Морав да испијам чашка ракија за да се опуштам“

На Александра Живојиновиќ и била понудена улога во една серија, каде меѓудругото требала да снима и неколку еротски сцени. Во неа таа...
Радио Милева

Северина ја преполни загребска „Арена“, но главна ѕвезда во бекстејџот беше некој друг… (ВИДЕО)

Северина ја преполни загребска „Арена“. Илјадници срца чукаа заедно со нејзиното од возбуда, исто толку грла пееја заедно со хрватската...
Радио Милева

Викторија Лоба и тоа го проба на Копаоник: Надвор – „смрзнувачка“, а во отворениот базен плива „мачка“! (ФОТО+ВИДЕО)

Викторија Лоба деновиве е на нова дестинација… Предновогодишна. Не, не се „тезга“ и пеење туку пејачката замина на кус одмор и скијање....