петок, 6 декември 2019

Љубов и Секс

Најважната работа при изборот на партнер: Во Италија сексуалното искуство, во Јапонија парите, а во Европа…

Додека жените од Јапонија “паѓаат“ на богати партнери, Европјанките воопшто не ги интересира тоа. Што бараат жените во партнерот е...
Радио Милева

Бојана Стаменов најчесто е закопчана го грло, а сега објави разголена фотографија легната на креветот

Пејачката Бојана Стаменов ги изненади сите со фотографијата што ја објави на Инстаграм. Секогаш слоевито облечената Бојана реши да...
Радио Милева

Ја прашаа Александра Младеновиќ дали на свадбата кај Вељко и Богдана добила хонорар од 10 000 евра – еве што одговори

Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ на 24 ноември запливаа во брачните води, а за нивната свадба се уште се пишува. На гала свадбата присуствуваа...
Радио Милева

Пејачката Јами му роди ќерка, но тој никогаш не ја ожени: Таткото на нејзиното дете го гледавме во „Задруга“ (фото)

Јасна Миленковиќ Јами важеше за една од најактуелните пејачи во 90-тите години, таа ужива популарност и денес, но не со истиот интензитет...
Радио Милева

Ова ги преминува границите за пријателство: Саша Поповиќ ја плесна Карлеуша по задникот (видео)

Врската меѓу Јелена Карлеуша и Саша Поповиќ е повеќе од интересна за сите, со оглед дека тие прават нов испад на секое снимање на „Ѕвездите...