четврток, 5 декември 2019

Љубов и Секс

Најважната работа при изборот на партнер: Во Италија сексуалното искуство, во Јапонија парите, а во Европа..

Додека жените од Јапонија “паѓаат“ на богати партнери, Европјанките воопшто не ги интересира тоа. Што бараат жените во партнерот е...
Радио Милева

Џастин Тимберлејк се огласи откако во медиумите се појавија шпекулации дека ја изнверува сопругата: „Направив грешка“

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил се повеќе години во складан и успешен брак, а неодамна се појавија шпекулации дека Џастин ја изневерува...
Радио Милева

Бритни Спирс го прослави роденденот покрај базен со 13 години помладото момче, а сите зборуваат за нејзиниот изглед (фото)

Американската поп -пејачка Бритни Спирс го прослави својот 38-ми роденден со момчето Сем (25) и тоа на многу активен начин. Двојката беше...
Радио Милева

Рада Манојловиќ би пиела и урина за да остане вечно млада, само… не знае дали потоа момчето ќе сака да ја бакне!

Не е тајна дека Рада Манојловиќ, покрај  вокалните можности и заразни песни,привлекува и со телесните квалитети, поради што нејзините...
Радио Милева

Најголемата куќа во селото: Цеца го реновираше родниот дом во Житораѓа и не додржа, а да не се пофали (видео)

Светлана Ражнатовиќ Цеца отсекогаш со гордос зборува за своето родно село Житораѓа, а неодамна објави и фотографија од семејниот дом...