среда, 4 декември 2019

Живот и Стил

За само 8 секунди ова девојче стана Интернет сензација: Погледнете го видеото кое го освои светот

Тори Парено постави видео на Твитер и преку ноќ стана позната. Таа извела едноставен трик со рацете, а нејзиниот „танц со прстите“ изгледа...
Радио Милева

Бугарските ѕвезди Николета и Андреа покажаа што е роденденски сексапил: Црна танга и голи брадавици кај двете убавици! (ФОТО)

Најпознатиот бугарски топ модел и старлета Николета Лозанова својот 32 и роденден го славеше со мистериозна забава во најлуксузниот...
Радио Милева

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот

Анастасија Ражнатовиќ, која пред десет дена доби снаа, открива како Богдана и Вељко се однесуваат во привите денови од бракот. -Таа веќе...
Радио Милева

Овие балкански пејачки имаат слава, популарност, милиони… а, едвај завршиле или немаат ниту основно училиште

Естрадата со задоволство зборува за тоа колку многу бакшиш на пример, добиле на некоја забава, а кога станува збор за едукацијата и образованието,...
Радио Милева

Екс-сопругот на Северина секој ден со нов „удар“: Игор пред детето ми се закануваше и ме навредуваше, ќе го заштитам синот од тоа дивјачко однесување!“

Сигурно е дека Милан Поповиќ (54) ќе поднесе пријава против Игор Којиќ (32), по вербалениот инцидент во четвртокот, 28-ми ноември. Поточно,...