вторник, 3 декември 2019

Радио Милева

Професорка спиела со петмина ученици, а низ училиштето кружеле и нејзините експлицитни снимки (ФОТО)

Професорката по историја и тренер по ватерполо Фиона Виоти (30) си дала отказ од професорското столче во приватното училиште „Bishops Diocesan“...
Радио Милева

„Би спиел со тебе во прва прилика“: Сандра – Африка доби непристоен предлог од Слоба Радановиќ среде емисија, но дали го прифати? (ФОТО)

Слободан Слоба Радановиќ, кој беше гостин во емисијата на Огњен Амиџиќ заедно со Сандра – Африка, ртече дека таа е една од девојките...
Радио Милева

Како од филмовите на Дизни: Вака Меланија Трамп ја украси Белата куќа за Нова Година и Божиќ (видео)

За претстојните божиќни и новогодишни празници, првата дама на САД Меланија Трамп, во неделата навечер ја украси Белата куќа. На празничното...
Радио Милева

Ксенија Пајчин денес требаше да наполни 42 години: Пред судниот ден била на ТВ и сите го забележале кобниот предзнак (ФОТО)

Пејачката Ксенија Пајчин беше трагично убиена на 16 март 2010 година, кога нејзиното момче, манекенот  Филип Каписода,  коа ја убило во...
Радио Милева

Рада Манојловиќ откри што не поднесува кај Харис Берковиќ: „Понекогаш ми доаѓа да си пукам во глава“

Радмила Манојловиќ веќе пет години ужива во љубовна врска со колегата Харис Берковиќ. Популарната пејачка тврди дека со девет години...