четврток, 21 ноември 2019

Радио Милева

Фолк пејачот Адил не е тоа што се претставува: Зетот на Џеј прво ја тепаше сопругата, а сега го оставии брат му „на цедило“

Фолкерот Адил иако честопати во јавноста кажуваше дека неговото семејство е на прво место, пејачот прво ја тепаше сопругата, а сега...
Радио Милева

Maрија Шерифовиќ за пријателството со Јелена Карлеуша: „Глупо е да се каже дека сме најдобри пријателки“

Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеуша веќе пет години седат во жирито на „Ѕвездите на Гранд“, а пред камерите може да видиме разни нивни...
Радио Милева

За естетските корекции на Пријовиќ се зборуваше многу, а еве го точниот број интервенции на нејзиното лице (видео)

Голем број од познатите естрадни личности во Србија седнаа на испитување на полиграф, а неодамна една од нив беше и пејачката Александра...
Радио Милева

Младата Анастасија Недељковиќ само што влезе во „Парови“ веднаш се впушти во „жешка и жестока“ акција (ВИДЕО)

Не и требаше многу време на Анастасија Недељковиќ да влета во креветот на нејзиниот цимер Павел Владило, со кој престојува во реалното...