среда, 20 ноември 2019

Радио Милева

Расната Нивес ќе ви ја крене температурата до последниот Целзиус: Однапред бујна и сочна, одзади порочна! (ФОТО+ВИДЕО)

Една од најсексапилните хрватски пејачки и актерки, Нивес Целзиус на Инстаграм ги почести фановите со нова тура провокативни фотографии. Најпрвин...
Радио Милева

Најмладата милијардерка на светот стана уште побогата: Кајли Џенер продаде свој дел од фирмата за 600 милиони долари

Најмладата милијадерка на светот Кајли Џенер (22) без оглед на тоа што има милиони изгледа не се снаоѓа најдобро да раководи со истите. Како...
Радио Милева

Рада Манојловиќ ги чека резултатите од тумор маркерите: „Само да немам рак, како мојата покојна мајка?“

Поради стресот што го доживеа во Швајцарија кога одбија да ја ослободат и ја третираа како сериозен криминалец, Рада Манојловиќ повторно...
Радио Милева

Сите ги изненади со својот избор: Еве што ќе носи Анастасија Ражнатовиќ на свадбата на Вељко и Богдана

Остануваат уште неколку дена до свадбата на Вељко Ражнатовиќ и Богдана, а српските медиуми со денови пишуваат за детали за свадбата. Прославата...