вторник, 19 ноември 2019

Радио Милева

Жешки сцени во „Сенки над Балканот 2“: Инспектор Станко и Мадам во еротска страст – призор од кој гледачите занемеа (ФОТО 18+)

Наташа Нинковиќ (47) и Андрија Кузмановиќ (35) во новата епизода од серијалот „Сенки над Балканот 2“ снимија интимна сцена, за која наголемо...
Радио Милева

Шерон Стоун по 27 години проговори за сцената без гаќички: „Не знаев дека тоа ќе ми го промени животот“

Поминаа 27 години од емитувањето на сцената во која актерката Шерон Стоун во текот на полициското испитување ги прекрстува нозете и...
Радио Милева

Се мажи ќерката на Топалко: Познатиот босански тенисер „одлепил“ по Хелена, па ја побарал додека уживаат на Малдиви (ФОТО)

Најголемата естрадна заводничка, убавата Хелена Топаловиќ (22) се омажи за најголемиот измамник во Босна, Дамир Џумхур (27)! Ќерката на...