понеделник, 18 ноември 2019

Радио Милева

Со спектакуларен огномет пред вилата на Ражнатовиќ: Вака Вељко ја прослави својата ергенска вечер

Идната снаа на Цеца Ражнатовиќ, Богдана Родиќ  пред неколку дена заедно со пријателите и Анастасија ја прослави својата моминска вечер. Изнајмија...
Радио Милева

Познатата Руби има 41 година и е една од најубавите баби на светот, а вака изгледаат нејзиниот син и снаа

Актерката Барбара Мори на публиката и е позната по серијата „Руби“ во која ја играше улогата на жена полна со амбиции и која ја интеренсираа...
Радио Милева

Не се знае која е поубава: Вељко Ражнатовиќ се заљуби во Богдана, а ова се нејзините постари сестри (фото)

Остана само една недела до свадбата на Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ, а среќните младенци ги завршуваат подготовките за нивниот...