петок, 15 ноември 2019

Радио Милева

Хали Бери го обвини бившото момче за расизам и инцест: „Тој имаше сексуални односи со член од семејството“

Хали Бери го обвини поранешното момче Габриел Обри за „сексуална врска со член на семејството“ и навреди кон неа на расна основа додека...
Радио Милева

Анџелина Џоли не сака да биде ни пријателка со Бред Пит: „Ни го преврте животот наопаку и мене и на моите деца!“ (ФОТО)

Актерката Анџелина Џоли (44) се разведе од сопругот Бред Пит (55) во септември 2016 година, но и покрај тоа што поминаа три години од разводот,...