среда, 13 ноември 2019

Радио Милева

Во српските медиуми се појави вест дека Сања Малетиќ е пронајдена мртва, пејачката веднаш реагираше и ја откри вистината

Еден српски портал објави вест дека српската фолкерка Сања Малетиќ е пронајдена мртва. Пејачката на својот профил сподели принтскрин...
Радио Милева

„Некому е грозно, но мене ми се допадна“: Кортни Кардашијан раскажа бизарна случка од која го згрози светот

Најстарата сестра на славното семејство Кардашијан-Џенер, Кортни Кардашијан, неодамна со својата изјава го згрози светот. Бидејќи таа...
Радио Милева

Денис Родман: „Мадона ми нудеше 20 милиони долари да и направам дете – прати авион по мене!“ (видео)

Познатиот НБА кошаркар Денис Родман (58) обелодени детали од својот однос со пејачкат Мадона (58) во интервју за американските медиуми. Родман...
Радио Милева

Слоба Радановиќ доживеал бизарна несреќа: Да не се јавел навреме во болница, можел да се задуши (ФОТО)

Слоба Радановиќ доживеал бизарна несрќа заради која итно завршил во болница. Пејачот и ријалити ѕвезда вечерал со пријателите во еден...
Радио Милева

Фатена на дело: Откриен идентитетот на „задругарката“ која и ја украде облеката на Луна Ѓогани (видео)

Луна Ѓогани веќе се пожали преку социјалните мрежи дека девојка која сега е учесничка во „Задруга3“, ја носи нејзината гардероба, но...