понеделник, 11 ноември 2019

Живот и Стил

Сопственици на прекрасни куќи ширум светот нудат бесплатно сместување за Божиќ, но за возврат подгответе се за ова…

Британскиот сајт “TrustedHousesitters“ објавил фотографии од луксузни недвижнини ширум светот чии сопственици на заинтересираните луѓе им...
Радио Милева

Скандалозната бугарска малолетна пејачка со нови провокации: Сузанита најмногу сака кога мажот одзади и… „дише во врат“ (ФОТО)

Сузанита со нова серија на нејзините омилени – вулгарни, скандалозни, перверзни провокации. Малолетната 16 годишна бугарска пејачка...
Радио Милева

Тајно се венчале: Пред Тони, Драгана Мирковиќ била во десетгодишна љубовна врска, а истиот човек бил и со Мира Шкориќ (фото)

Фолк sвездата Драгана Мирковиќ имаше голема љубов пред да се омажи за бизнисменот Тони Бијелиќ. Врската со тој човек траеше десет години,...
Радио Милева

Лидија Вукиќевиќ никогаш попровокативна: Актерката како да е во втор пубертет – длабоко деколте и голи нозе се до интимата (фото)

Српската актерка Лидија Вукиќевиќ често знае да ги остави припадниците на посилниот пол без здив, а многумина се воодушевени од тоа...
Радио Милева

Глупавиот Чомбе од „Луд, збунет,нормален“ денес е среќно оженет со атрактивна русокоса и живее во Америка (фото)

Актерот Мирај Грбиќ стана познат по улогата во босанската хит серија „Луд, збунет, нормален“, каде го играше улогата на симпатичниот...
Радио Милева

Познатата српска ТВ водителка, ја напушти професијата: „Имам долг за кредит, а сепак дадов отказ“ (ФОТО)

Една од најпознатите српски ТВ водителки сите ги шокираше кога објави дека се повлекува од професијата. Јелена Бачиќ – Алимпиќ реши...
Радио Милева

„На почетокот сите те сакаат“: Неда Украден откри детали од бракот со сопругот кој почина пред шест години

Неда Украден 10 години беше во брак со режисерот Милан Билбија, со кого има ќерка, а кој почина пред шест години. Сепак, Неда сега реши...
Радио Милева

Катарина Живковиќ на Малдиви доби брачна понуда, па одговори со „пристојна корпа“ на „неприостојниот“ предлог (ФОТО)

Атрактивната Катарина  Живковиќ замина на одмор со пријателките на егзотична дестинација. Пејачката не ни сонуваше дека веднаш по...