петок, 8 ноември 2019

Радио Милева

Внуката на Ана Бекута која ја споредуваат со Кајли Џенер дојде со баба и во „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Пејачката и член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Ана Бекута од синот Игор Полиќ, ја доби убавата внука Соња Полиќ. Додека внукот на...
Радио Милева

Брат и се предозирал, а таа се дрогирала со татко и: Славната актерка и денес се прашува како се уште е жива!

Актерката Џејми Ли Кертис неодамна призна дека е „чиста“ веќе дваесет години, но пред тоа била зависник од дрога и неколку пати се дрогирала...
Радио Милева

Ветено-исполнето ама со задоцнување: „Гранд“ им се раздолжи на Филип Пецовски и Мартинијан Кириловски

Во последната сезона на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ имаше неколку кандидати кои стигнаа до финалето, а меѓу нив и Мартинијан...
Радио Милева

Адријана Кеш разголена во еротска фотосесија: Високи чизми, мрежести чорапи и латекс „садо-мазо“ понуда, за максимална возбуда (ФОТО)

Помалку позната по името и презимето, денес сите ја знаат по незјиниот прекар. Македонската фолкерка Адријана Ацевска, попозната како...
Радио Милева

Рада Манојловиќ била приведена во Цирих поради одмазда на моќен политичар кој порано и се додворувал?!

Рада Манојловиќ беше депортирана во Србија од Цирих, иако, како што истакна, може редовно да патува во земјата затоа што грешката во...
Радио Милева

Сестрата на Цеца славеше 15 годишнина од брак, а еве како пејачката и нејзината ќерка Анастасија им честитаа (фото)

Цеца Ражнатовиќ и честиташе на сестрата Лидија за годишнината од бракот, а внуката Анастасија и се придружи во честитката. Во краткото...
Радио Милева

Модерна дама со иста фризура како ќерката: Вака изгледа мајката на Теа Трајковска која наполни 50 години (фото)

Младата пејачка Теа Трајковска заедно со членовите на семејството, вчеравечер имаше убав повод за прослава во еден скопски ресторан. Причината...
Радио Милева

„Комплекс им набиваш на помладите“: Кога Каролина Гочева во кусо здолниште ќе ги прекрсти голите долги нозе (фото)

По многуте концерти за деветиот студиски албум „Извор“, Каролина Гочева го заокружи својот последен музички проект, а оттогаш новитетите...