среда, 6 ноември 2019

Живот и Стил

Кралицата Елизабета ги воодушевила љубителите на животни: Во 93-тата година од животот донела одлука која ја поздравуваат бројни здруженија

Здружението за заштита на животни “ПЕТА” во вторникот ја поздравила одлуката на британската кралица Елизабета да престане да носи...
Радио Милева

23 годишната ќерка на Антонио Бандерас и Мелани Грифит го украде вниманието на црвениот килим (фото)

Антонио Бандерас ја доби наградата за најдобар актер на годинашните награди за филм на “Hollywood Film Awards”, но не беше во центарот на вниманието...
Радио Милева

Малолетната бугарска пејачка Сузанита извади кондом среде дискотека за да покаже како ќе ја продолжи забавата

Контроверзната бугарска малолетна пејачка Сузанита одново ги шокираше обожавателите со своето непристојно однесување. Кога сите...
Радио Милева

Александра Пријовиќ во седечка поза со широко раширени нозе: Кога Пријовиќ ќе се расчекори, нема машко срце кое нема да затрепери (ФОТО)

Откако се породи и стана мајка, Александра Живојиновиќ екс- Пријовиќ со секое појавување во јавноста сè повеќе носи смели комбинации...