петок, 1 ноември 2019

Радио Милева

Ќе ги препознаете ли: Протече фотографија од Тања Савиќ и Милица Тодоровиќ од нивните почетоци

Регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ важи за едно од најгледаните шоуа во регионот, а од секоја сезона излегува по некоја ѕвезда. Пејачката...
Радио Милева

Марија Килибарда смени прекар: Водителката објави секси селфи, па од „Мара – брат“, стана: „Ауууу, сестро…“

Марија Килибарда се смета за една од најатрактивните српски презентерки, а по објавеното секси селфи, крена толку голема прашина на...
Радио Милева

Големите српски ѕвезди во 2020 година ќе влезат побогати за неколку илјади евра – еве колку ќе заработат за најлудата ноќ

За два месеци ќе се одбележи крајот на една и почетокот на новата година, а веќе големите српски ѕвезди ги закажаа своите настапи за...