четврток, 24 октомври 2019

Живот и Стил

Татко на 3 деца ги опомена сите татковци: “Таа го носела вашето дете, а сега мора и да се грижи за него – должни сте да го направите барем ова”

29-годишниот Тед Гондер е татко на три деца. На 24 години не ни сонувал дека за краток рок, заедно со сопругата Франциска ќе основаат петчлено...
Радио Милева

Златка Димитрова – бугарскиот секси фитнес модел, порача: „Нема да го добиете га*ето од вашите соништа ако само седите на него“ (ФОТО)

Ако Македонија ги има Марија Нацева, Едина Муса или Ана Стојанова… фитнес модели и инструкторки, најпознатата дама во оваа свера...
Радио Милева

Фустанот во кој прошета Рита Ора не беше најсреќниот избор – гаќичките ѕиркаа со секој нејзин чекор (фото)

Пејачката Рита Ора (28) честопати изненадува со провокативен стајлинг, а нејзиниот најнов аутфит што го носеше, ги изненади сите бидејќи...
Радио Милева

Манекенот со кој се забавуваа Цеца Ражнатовиќ и Наташа Беквалац се ожени со преубава Латиноамериканка (фото)

Владимир Вуксановиќ (31) се заколна на вечна љубов со убавата Латиноамериканка со која беше во врска околу година ипол. Двојката, како...
Радио Милева

Порно актерката со македонско потекло-немилосрдна: Анџела-„Вештица“ доби закана за силување од малолетник, па еве што им порача на Инстаграм на родителите (ФОТО)

Анџела Митковски, попозната како „Вештица“, некогашна порно актерка со македонско потекло и поранешна учесничка во реалното шоу „Задруга“,...