вторник, 15 октомври 2019

Радио Милева

Изгледа моќно и секси во новата улога: Бурак Озчивит на премиера во Кан, а сопругата прва му поласка (видео)

По подолг период популарниот турски актер Бурак Озчивит има нова филмска улога во турската акциона серија насловена „ Kuruluş Osman“. Бурак...
Радио Милева

На нејзината убавина се воодушевуваат и мажи и жени, а сега Милица Павловиќ изненади со новата промена на имиџот што ја прави уште посекси (фото)

Пејачката Милица Павловиќ е позната како „секси сењорита“, која умее да ги заведува мажите со своето кокетно однесување, но не експериментира...
Радио Милева

„Слушај ти “женетино“, седни кога ќе ти кажам“: Паднаа тешки навреди меѓу Вики и Поповиќ: „Ти си неписмен“

Во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ знае да дојде до кавги меѓу членовите на жирито и да си упатат навредливи зборови. Во...
Радио Милева

Александра Пријовиќ не може ни да замисли да биде домаќинка во кујна, а Брена за ова има порака до снаата!

Фолк ѕвездата Лепа Брена (58) не ја крие радоста што членовите на нејзиното семејство се успешни во угостителството, а иако нејзиниот...
Радио Милева

Сите тајни на ќерката на Здравко Чолиќ: Уна учи во најскапата гимназија, возач ја вози на училиште, руча и спие во најлуксузни ресторани и хотели и има момче од Германија (ФОТО)

Уна Чолиќ, најстарата ќерка на Здравко Чолиќ, која неодамна славеше полнолетство, ужива да биде препознатлива и ја сака камерата, а Инстаграм...
Радио Милева

Тамара Милутиновиќ се повлекува од естрадата: „Дефинитивно нема да се занимавам со оваа професија“

Тамара Милутиновиќ го привлекува вниманието каде и да се појави, но и нејзините песни се хитови. Имено, таа привлече огромно внимание...