среда, 9 октомври 2019

Радио Милева

Седи на рудник од пари: Андреа годишно заработува милиони евра поради својот огромен задник (ФОТО+ВИДЕО)

Инфлуенсерката Андреа Абели открила дека заработува по 2 милиони евра годишно од своите објави на Инстаграм. Таа е сопственичка на...
Радио Милева

Новото момче на Катарина Остојиќ, хрватскиот фудбалер Матео Павловиќ има вереница веќе 7 години: Кога дознала што и прави зад грб, настанал хаос!

Катарина Каја Остојиќ се обидува на сите начини да го скрие својот емотивен живот од очите на јавноста и да ја скрие својата врска со...
Живот и Стил

Дали му правите услуга на организмот доколку наместо шеќер користите мед? Одговорот ќе ве изненади

Шеќерот денес се смета за една од најозлогласените намирници и најголем непријател на нашата витка фигура, како и здравјето во целина. Повеќето...
Радио Милева

Анабела призна дека многу страда поради разводот со Андреј: „Погребете ме со песната „Десет млаџа“ од Дино Мерлин

Анабела Атијас во интервју за „Информер“ откри дека многу страда поради разводот со Андреј Атијас. Популарната пејачка е толку депресивна...
Радио Милева

Познатата пејачка не ја крие среќата: На 44 години го доби првото дете преку вештачко оплодување од донор на сперма

Светски познатата пејачка Натали Имбруглија, која популарноста ја стекна со хитот „Torn“, на својот Инстаграм профил објави дека добила...
Радио Милева

Драгана Мирковиќ се посрамоти среде емисија: Го заборави текстот на песната – „Има и трета строфа?“ (видео)

Пејачката Драгана Мирковиќ важи за една од најпознатите пејачки во регионот, а доказ за тоа се рекордите на нејзините концерти. Таа...
Радио Милева

На Саша Поповиќ му „истекоа очите“ по задникот на Јелена: Му седна така незгодно, па човекот не знаеше кој крај да го фати (фото)

Ретко кој маж би останал рамнодушен на телесниот раскош на пејачката Јелена Карлеуша, а очите не би можеле да не гледаат во нејзините...