понеделник, 7 октомври 2019

Радио Милева

Маратонска акција во „Задруга 3“: По сексот со Зола, на Миљана и се слоши… од напор и возбуда! (ВИДЕО 18+)

Утрово во  собата за изолација завршија Милјана Кулиќ и Лазар Чолиќ – Зола. Зола легна покрај неа, откако Кулиќ го молеше и преколнуваше...
Радио Милева

Маја Беровиќ каде и да оди се фотографира гола: Ќе останете со очи ширум ококорени, од нејзините слики разголени! (ФОТО)

Дали затоа што важи за една од најзгодните или едноставно најубаво и е кога е раскомотена, српската пејачка Маја Беровиќ има чуден фетиш....
Радио Милева

Јелена Карлеуша го покажа средниот прст на новинарите: Пејачката бесна го напуштила судот како да е крај на светот

Јелена Карлеуша денес во 11 часот имаше закажно судење со Огњен Врањеш. Меѓутоа, пејачката и нејзиниот адвокатот од судот излегле порано....
Радио Милева

Лејди Гага и Бредли Купер во „ТЛЗП“: Ивана Петерс и Пагонис воодушевија со својата имитација на холивудските ѕвезди (видео)

Новата сезона на „Твоето лице звучи познато – алл старс“ започна во петокот каде што учесници од претходните сезони ќе имаат задача...
Радио Милева

По новата фотографија на Ана Николиќ, Инстаграм експлодира: Од „цица -маца“ до дебела ко каца таа одново е секси фаца!

Ана Николиќ важеше за една од најсексапилните пејачки не само на српската, туку и на регионалната естрада. Опасно згодна, ултрасекси,...
Радио Милева

„Тоа што ти можеш да го ветиш, никој не може да го исполни“: Саша Поповиќ се појави во „Ѕвездите на Гранд“, па жирито жестоко удри по него

Во последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ настана вистински хаос и се тоа поради еден кандидат. Имено, кандидатот Александар Саша...
Радио Милева

Драма на небо: Во моторот на авионот во кој биле познатите српски пејачи влетала птица, патниците во паника

Авионот во кој биле Сека Алексиќ, Мирослав Илиќ и Јадранка Барјакатаревиќ 20 минути по полетувањето од Цирих морал да се врати на пистата. Имено,...