сабота, 5 октомври 2019

Радио Милева

„Тој не е за неа!“: Сопругот на Тања Савиќ и се додворувал на нејзина колешка која и кажала сè во лице!

Маријана Симоновиќ е позната во јавноста како Мари Јана. Многумина ја знаат како пејачка, а Маријана неодамна стана сопственичка на...
Радио Милева

„Поминала таа и потешки ситуации“: Луна проговори за разводот на мајка си и како душевно ја лекува Анабела

Анабела Атијас се разведе од Андреј Атијас по 7 години брак, а нејзината ќерка Луна Ѓогани е нејзина најголема утеха. Луна рече дека неизмерно...