петок, 4 октомври 2019

Радио Милева

Бугарската ТВ водителка гола на Малдиви: Гала топлес од плажа му мафташе на пилотот, хидроавионот едвај полета (ВИДЕО)

Прекрасно изненадување, приреди  бугарската ТВ водителка Гала од Малдивите за сите пријатели и нејзини обожаватели на социјалните...
Радио Милева

По сите гласини дека Ана Севиќ не му дозволува на Дарко да ја гледа ќерката, малата Лорена конечно го запозна братот

Дарко Лазиќ зборуваше дека не ја гледа често својата ќерка Лорена од првиот брак и дека за тоа е виновна неговата поранешна сопруга...
Радио Милева

Откако кралското семејство ги тужеше медиумите, се огласи британскиот водител: „Погрешно е што принцот Хари ја споредува својата мајка со Меган“

Познатиот водител Пирс Морген не крие дека не е премногу воодушевен од војвотката Меган, а кога кралскиот пар го тужеше порталот „Daily...
Радио Милева

„Изгледаш патетично“: Најпозната албанска пејачка Дуа Липа беше секс симбол, а сега ја критикуваат дека никогаш не изгледала полошо (фото)

Британската пејачка со албанско потекло, Дуа Липа, веќе неколку месеци е во врска со помладиот брат на познатите манекенки Џиџи и Бела...
Радио Милева

Поранешната асистентка го обвини Роберт де Ниро за сексуално вознемирување – бара оштета од 12 милиони долари!

Чејс Робинсон, поранешната асистентка на актерот Роберт Де Ниро, го обвини за „сексуална дискриминација, непријателско работно опкружување...
Радио Милева

Многумина го критикуваа стајлингот на Луна Ѓогани за настапите во Македонија, а еве што вели нејзиното момче за тоа

Поранешниот учесник во „Задруга“, Марко Миљковиќ вели дека со својата девојка Луна Ѓогани најчесто се кара кога таа е гладна. „Многу...