среда, 2 октомври 2019

Љубов и Секс

„Немаме секс откако станавме родители. Полека полудувам“: Исповед на маж кој е на чекор пред лоша одлука

Еден новопечен татко се соочил со голем проблем, непосредно откако тој и неговата сопруга станале родители. И покрај многуте обврски,...
Живот и Стил

Платиле 12.000 долари за луксузно сместување – кога пристигнале на Ибица ги дочекал најголемиот шок во нивниот живот

Британскиот пар кој преку „Airbnb“ резервирал луксузен пентхаус во популарното шпанско летувалиште, бил шокиран кога пристигнале на...
Радио Милева

„Умрев три пати, ги држев очите отворени за да ги видам за последен пат мама и Младен“: Деа Ѓурѓевиќ откри страшни детали за несреќата

Водителката Деа Ѓурѓевиќ првпат откри детали за сообраќајната несреќа во која автобус и ја откина раката и докторите и направија 20...
Радио Милева

Цеца се подготвува за свадбата на Вељко: Еве што велеше за неговата поранешна, а што сега за идната снаа…

Познатата балканска sвезда, Цеца Ражнатовиќ, никогаш не кажа ниту еден грд збор за досегашните избранички на нејзиниот син Вељко. За...
Радио Милева

Откако старлетата Драгана Спасовска заврши кај Слаткар во спот, заврши и во „Бекстејџ“ од каде порача: „Не сум родена за да сецкам салата и пијам ракија со мажот“ (ВИДЕО)

Старлетата Драгана Спасовска која своевремено македонската јавност ја запозна токму преку „Бекстејџ“ каде зборуваше за својот живот...
Радио Милева

Славната актерка го краде животот од смртта:„Плачам од болки, не знам уште колку време ми останува!“(видео)

Ракот кај актерката е во четвртиот стадиум, а овој пат се врати пожестоко од било кога. Оливија Њутн Џон (71) за време на гостувањето во...
Радио Милева

Јаница е „шампионка“: Бугарската пејачка сака „пиштол гола“ да се шета дури и по дома (ВИДЕО)

Бугарската фолкерка  Јаница се фотографираше сосема гола, носејќи на себе само боксериски ракавици. Пејачката ја почести машката публика...
Радио Милева

И го покажал половиот орган среде снимање: Фотограф сексуално ја злоставувал познатата пејачка! (фото)

Во светот на шоубизнисот се појави уште една во серијата приказни за сексуална злоупотреба, бидејќи и популарната американска раперка...
Радио Милева

Дона од „Беверли Хилс“ позираше во бикини, па доби критика дека ги има најужасните силиконски гради на светот! (фото)

Актерката Тори Спелинг (46) во моментов ужива во семеејниот одмор, а најновите фотографии на познатата Дона Самер од Беверли Хилс 90210...