недела, 8 септември 2019

Радио Милева

Цела српска естрада кај Ана Бекута: Пејачката го прослави својот 60-ти роденден, а од саканиот доби скапоцен подарок

Ана Бекута го прослави својот 60-ти роденден во еден ресторан во Белград. Нејзиниот партнер Милутин Мркоњиќ го исполни ветувањето дека...
Радио Милева

Како во бајка: Јелена Карлеуша славеше роденден на своите наследнички, а поради оваа причина Душко Тошиќ не се појави на забавата

Јелена Карлеуша во еден луксузен ресторан, вчера го прослави роденденот на своите ќерки, Атина и Ника, кои на 7 септември наполнија 11...