понеделник, 2 септември 2019

Радио Милева

Ким Кардашијан со нови секси фотографии: Старлетата едвај го „смести“ задникот во сребрениот костим за капење (ФОТО)

Ким Кардашијан со години интригира со своите облини, а сега светската ријалити ѕвезда ги почестила фановите со нови, жешки фотографии...
Радио Милева

Бугарската старлета Николета Лозанова не калкулира, па гола го промовира својот нов бизнис (ФОТО)

Николета Лозанова важи за еден од најбараните бугарски модели и навистина има зошто е тоа така, кога ќе ги погледнете нејзините телесни...
Радио Милева

Карлеуша брутално го прозва, Лукас уште пожестоко и врати: „Некој ќе умре од дрога, а некој од к*р“!

Војната на ѕвездите продолжува. Карлеуша и Лукас толку се закачија, што секојдневно си објавуваат пораки со непристојна содржина еден...