недела, 25 август 2019

Радио Милева

Емилија Розман – топлес: На фотографија го покажа телесниот потенцијал, а во текстот покрај сликата и новинарскиот! (ФОТО)

Македонската манекенка, модел и мисица Емилија Розман на Азурниот брег! Ница, Монако, Монте Карло, па сега Сент Тропе… Работа, бизнис,...
Радио Милева

Презентерката на временската прогноза на „Телма“ покажува дека од она што го има, жешко е и под клима! (ФОТО)

Елена Манојловски е однеодамна лице од ТВ екраните. Доколку сакате да дознете какво ќе биде утре времето или пак во текот на следните...